Щоб забронювати вантажівку на сайті, необхідно зареєструватися.

При реєстрації нового користувача вам необхідно вибрати,ви приватний підприємець (ФОП) або юридичною особа.

Лист буде відправлено на адресу електронної пошти, вказану при реєстрації. Вам необхідно перейти за посиланням в листі і підтвердити свою пошту. Перевірте папку СПАМ, можливо, лист потрапив туди. Підтвердивши пошту, ви успішно зареєструвалися в системі і можете приступити до бронювання перевезення. Для цього вам потрібно перейти в меню «Бронювання».

Ви повинні заповнити наступну форму, в якій повинні бути заповнені наступні поля:

 • Дата / час від'їзду
 • Номерний знак вантажівки.
 • Номерний знак причепа
 • Довжина
 • Тип товару

  В одному замовленні при необхідності можна оформити кілька автомобілів, які потрібно перевезти в одному напрямку. Щоб додати автомобіль в замовлення, необхідно натиснути кнопку «Додати вантажівку».

  Щоб завершити оформлення замовлення, необхідно натиснути кнопку «Продовжити», ви будете перенаправлені на сторінку підтвердження замовлення, на якій ви можете перевірити правильність введених даних, і при необхідності відредагувати їх.

  Якщо вас все влаштовує, то можна переходити до оплати. Для цього ви повинні підтвердити, що вантаж не є небезпечним, не військовим, ні з живими тваринами і натиснути кнопку «Оплатити замовлення», після чого вам необхідно прийняти умови і ви перейдете на сторінку оплати. Ваше замовлення зберігається в системі і ви повинні сплатити його протягом 1 години. Після успішної оплати ви отримаєте підтвердження платежу по електронній пошті. Ви можете переглянути свої замовлення в меню «Моє бронювання», де ви також можете завантажити підтвердження платежу, якщо платіж був успішним. Якщо з якої-небудь причини ви не змогли оплатити замовлення, ви можете спробувати ще раз на сторінці редагування замовлення.